Menu
Sepetim

Hakkımızda

Aden Otomotiv, ticari hayatına 2018 yılında Bursa'da başlamıştır. Japon ve Kore araçlarının bütün orijinal yedek parça, yan sanayi yedek parça ve aksesuarlarının satışını yapmaktadır.

Uygun fiyat ve müşteri memnuniyetini ilke edinen firmamız şu anda Bursa'da perakende olarak ve online satış hizmeti vermektedir.

2018 yılında internet satışlarına www.aden denotomotiv.com adresinden başlayan Ünlü Oto sektöründe bu alanda da en iyi fiyat ve en iyi ürün hizmeti veren firma olmuştur. E-Ticaret sektöründe kendi alanında lider konumda olan Aden Otomotiv, müşterilerine en iyi hizmeti verebilmek için bu alanda da kendisini sürekli geliştirmekte ve otomotiv yedek parça satış sektörüne öncülük yapan firmalar arasında yer almaktadır.

Müşteri memnuniyetini her zaman kendisi için hedef edinen Aden Otomotiv, yaptığı satışlarda ürün garantisi ve anında servis güvencesi vererek, bundan sonraki faaliyet hayatında da edinmiş olduğu güvenilir ve istikrarlı yapısından taviz vermeden kalıcı hizmetler vermeye devam edecektir.